W Webber & Saar wiemy, jak zarządzać reputacją w Internecie. Udowadniamy to po raz kolejny, występując na II edycji konferencji Ecommerce Trends. Nasz PPC Manager – Łukasz Wnuk wystąpi 24 września 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie i wprowadzi uczestników konferencji w świat najnowszych narzędzi SEM.

 

Podczas dwóch dni konferencji Ecommerce Trends 2013, spotkają się zarówno przedsiębiorcy działający w obszarze online marketingu, jak i  handlu tradycyjnego. Wszystkich łączy chęć poznania najlepszych specjalistów e-marketingu w kraju, zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami, w celu wykorzystania ich w przyszłości. 
Łukasz Wnuk zaprezentuje słuchaczom temat „Jak zwiększyć zysk w branży e-commerce? Efektywne wykorzystanie najnowszych narzędzi SEM”, w związku z czym omówi temat platformy dla sprzedawców Google Merchant Center oraz narzędzia DoubleClicka, które z powodzeniem realizują cele zwiększania przychodu branży ecommerce.

 

Wszystkich obecnych 24 września na Stadionie Narodowym serdecznie zapraszamy na wystąpienie Łukasza. To świetna okazja na zapoznanie się z know-how naszej agencji i zaczerpnięcie wiedzy, którą chętnie się dzielimy.

Zespół Webber & Saar