Kampanie PPC

Twoja reklama w wyszukiwarkach

Kampanie linków sponsorowanych to początek każdej skutecznej akcji promocyjnej w Internecie. Reklamy AdWords (i nie tylko one) wymagają optymalnej strategii, dostosowanej do wymogów i przede wszystkim budżetu Klienta. Odpowiednio przygotowana kampania ma przynosić zysk, bez narażania na nadmierne wydatki. Efektywna reklama pozwoli sprowadzić na Twoją stronę wartościowego użytkownika.

Zupełnie inne kampanie PPC

 

Wiemy, jak pokonać konkurencję

 

Dlaczego nasze reklamy działają?

Rzadko wyszukiwane frazy są wynikiem niskiego stopnia świadomości konsumentów o istnieniu produktu. Zachowania i przyzwyczajenia użytkowników przy podejmowaniu decyzji zakupowych są źródłem doboru strategii. Synergia działań sprzedażowych w Internecie skutkuje zwiększoną sprzedażą produktów naszych klientów.

 

Wygodne rozliczenie kampanii

Opierając się o wybraną strategię, proponujemy dogodny system rozliczeniowy. Do najczęściej wybieranych należą: model CPC (koszt za kliknięcie w reklamę) oraz model CPL (koszt za sprzedaż produktu).

 

Zwróć na siebie uwagę

Internetowe poszukiwania odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin i zakupy w Sieci to już właściwie codzienność. 97% Polaków korzysta z wyszukiwarki Google. Prawie każda z wyszukiwanych informacji pochodzi z pierwszej strony wyników Google. Wzrok użytkowników najszybciej przykuwają pierwsze wiadomości i to właśnie one są najczęściej czytane i klikane.

Regulamin współpracy z partnerem zewnętrznym Google AdWords.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz lub zadzwoń do nas, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

← Powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W czym możemy Ci pomóc?

POWODY, DLA KTÓRYCH POWINIENEŚ PRACOWAĆ Z NAMI:

346 zwalczonych kryzysów online

100 678 zaangażowanych użytkowników

256% ROI w branży finansowej

x

Dziękujemy za
skontaktowanie się z nami!

Twoja wiadomość zostala pomyślnie wyslana
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Powiedz o nas znajomym:

Webber&Saar sp. z o.o.

ul. Rynek 7,

50-106 Wrocław,

NIP: 897-176-50-34