Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją marketingu internetowego. Wspieramy naszych klientów w działaniach w kanale online, które potrafimy realizować kompleksowo, w dobrym tempie i kosztach. Za pomocą naszych narzędzi  i wykorzystując naszą wiedzę praktyczną pomagamy zwiększać przychody naszych klientów ze sprzedaży w Internecie, poprawiamy wizerunek firm i marek w sieci oraz optymalizujemy procesy na stronach internetowych. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że możemy być odpowiednim partnerem, potrzebnym do realizacji Twoich celów biznesowych.

Dlaczego my?

1. Google Partner.

Posiadamy status Google Partner, co potwierdza najwyższą jakość naszych usług, wiedzę oraz doświadczenie naszych ekspertów.

2. Wiedza ekspercka.

Bierzemy udział w konferencjach branżowych – zarówno jako prelegenci, jak i uczestnicy. Chcemy być na bieżąco z najnowszymi trendami i proponujemy naszym klientom innowacyjne rozwiązania.

3. Klienci.

W naszym portfolio klientów znajdują się takie marki jak Yves Rocher Polska, Mennica Wrocławska, TU Europa czy też ROAD American Restaurant.

4. Zespół.

W skład Webber & Saar wchodzi kilkunastu specjalistów z zakresu SEO, PPC, Web UX/Design czy też Social Media. Nasi dwaj eksperci należą do elitarnego grona Google Trainers w Polsce. Taki certyfikat posiada jedynie 25 osób w Polsce.

5. Kreatywność / nieszablonowość.

Propozycje naszych działań dla klienta wykraczają poza standardowe możliwości i schematy. Staramy się oferować działania ,,out of the box”, co powoduje, że nie powielamy strategii, tylko wymyślamy dla każdego klienta nowe rozwiązania.

Google Partner                                    adwords_certified_trainer

 

← Powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W czym możemy Ci pomóc?

POWODY, DLA KTÓRYCH POWINIENEŚ PRACOWAĆ Z NAMI:

346 zwalczonych kryzysów online

100 678 zaangażowanych użytkowników

256% ROI w branży finansowej

x

Dziękujemy za
skontaktowanie się z nami!

Twoja wiadomość zostala pomyślnie wyslana
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Powiedz o nas znajomym:

Webber&Saar sp. z o.o.

ul. Rynek 7,

50-106 Wrocław,

NIP: 897-176-50-34