PERFORMANCE MARKETING

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM SKLEPU INTERNETOWEGO? A MOŻE PLANUJESZ DOPIERO WKROCZYĆ NA RYNEK E-COMMERCE?

 

Pokaż nam swój produkt/usługę. Zbadamy potencjał jej sprzedaży w Internecie, a potem zwiększymy Twoje przychody. Wynagrodzenie jest liczone bezpośrednio od założonego efektu, czyli agencja zarabia tylko wtedy, kiedy zarabia klient. W modelu wynagradzania za sukces klient nie ponosi ryzyka i płaci minimalną stałą opłatę, natomiast angażuje większe środki finansowe dopiero w przypadku osiągnięcia sukcesu przez agencję. Za pomocą zestawu precyzyjnie dobranych narzędzi online zdobędziemy nowych klientów na Twoje produkty/usługi.

Uczciwe reguły współpracy

Chcesz nadążyć za zmianami w e-commerce i wyjść jako zwycięzca w wyścigu po klienta? Proponujemy Ci spójną strategię marketingową dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Performance Marketing to narzędzie, które pozwoli Ci zyskać przewagę. Dzięki stałym, comiesięcznym raportom z przeprowadzonych działań marketingowych zyskujesz pewność, że Twoje pieniądze przekładają się na realne zyski. Performance Marketing to forma współpracy, która pozwoli Ci rozsądnie zaplanować wydatki i wykluczyć niepotrzebne zabiegi reklamowe. Zamów usługę Performance Marketing i zyskaj 100% kontroli nad przeprowadzonymi działaniami marketingowymi.

PLANUJEMY I DORADZAMY

BO DOBRY BIZNES MOŻE BYĆ JESZCZE LEPSZY

Zapewniamy innowacyjne rozwiązania i autorskie strategie dobrane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zawsze osiągamy wyznaczony cel, a Twój sukces to nasza motywacja.

WDRAŻAMY ROZWIĄZANIA

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA DOŚWIADCZENIEM

Performance Marketing to przede wszystkim:

← Powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W czym możemy Ci pomóc?

POWODY, DLA KTÓRYCH POWINIENEŚ PRACOWAĆ Z NAMI:

67 zadowolonych klientów

163% średni ROI z kampanii

255% średni wzrost ruchu w obrębie pozycjonowanych serwisów

x

Dziękujemy za
skontaktowanie się z nami!

Twoja wiadomość zostala pomyślnie wyslana
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Powiedz o nas znajomym:

Webber&Saar sp. z o.o.

ul. Rynek 7,

50-106 Wrocław,

NIP: 897-176-50-34