SERM

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

Wizerunek marki, to jak wiadomo, podstawa i zależy tak naprawdę od szeregu czynników. Popularności Internetu nie trzeba nikomu wyjaśniać.

Warto jednak pamiętać, że to społeczność związana z tym medium wpływa na reputację firmy.
Opinie i rekomendacje w Sieci mają często największą moc. Polacy tu już właściwie „prosumenci”. Decyzje zakupowe konsultują z innymi, sami też angażują się w życie marki i nawet nieświadomie przyczyniają się do promocji produktów.

Lepsza pozycja wiarygodnej marki

SERM (Search Engine Reputation Management) to zespół usług, które zbudują reputację Twojej firmy. Pozwala w pewnym sensie kontrolować generowane przez internautów opinie.

Wbrew pozorom zarządzanie reputacją dotyczy też firm o ugruntowanej pozycji na rynku, bez problemów z opinią, a także młodych marek. Służy podniesieniu dobrych komentarzy, co w całym procesie pozycjonowania buduje zaufanie do Twojego biznesu.

Nienaganna opinia w internecie

Wiemy, że optymalizacja strony WWW jest pierwszym krokiem w kierunku budowy zaufania biznesu w Internecie. Dzięki pozycjonowaniu wizerunkowemu można przysłonić negatywne komentarze pozytywnymi – bez nieetycznych zabiegów związanych z tworzeniem nieprawdziwej treści. Pozytywne komentarze o Twojej firmie muszą po prostu nabrać odpowiedniej mocy i pojawić się na pierwszej stronie wyszukiwarki. Potrafimy skutecznie wcielić ten plan w życie.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz lub zadzwoń do nas a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

← Powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W czym możemy Ci pomóc?

POWODY, DLA KTÓRYCH POWINIENEŚ PRACOWAĆ Z NAMI:

67 zadowolonych klientów

7848 usuniętych wątków

100% poprawy reputacji w sieci

x

Dziękujemy za
skontaktowanie się z nami!

Twoja wiadomość zostala pomyślnie wyslana
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Powiedz o nas znajomym:

Webber&Saar sp. z o.o.

ul. Rynek 7,

50-106 Wrocław,

NIP: 897-176-50-34