WYZWANIE

SPRAWDŹ EFEKTY NASZYCH DZIAŁAŃ W CIĄGU 3 MIESIĘCY I ZOSTAŃ Z NAMI NA DŁUŻEJ

Webber Online Challenge to innowatorski projekt mający na celu pokazanie, że jesteśmy w stanie w ciągu maksymalnie 3 miesięcy potwierdzić efekty naszej pracy dla Państwa. Webber&Saar gwarantuje firmom dobranym w procesie rekrutacji, że świadczenia w jego ramach zapewnią bezpośredni, mierzalny efekt (przychód, zaangażowanie, wizerunek, konwersja). Firma płaci wyłącznie za osiągnięty efekt, nie płaci natomiast stałej opłaty za doradztwo w zakresie e-marketingu czy też comiesięczną obsługę. Liczba uczestników w każdej edycji jest ograniczona.

KORZYŚCI - DZIĘKI NAM MOŻESZ:

- zwiększyć przychód ze sprzedaży

Skutecznie prowadzone działania reklamowe w prosty sposób możemy zweryfikować poprzez poprawę wskaźników konwersji oraz zwiększenie wolumenu sprzedaży.

- polepszyć pozycję swojej strony internetowej

Optymalizacja działań SEO zgodnie z naszymi zaleceniami powinna dać efekt w postaci obecności w wynikach wyszukiwania na wysokim miejscu, co będzie miało znaczny wpływ na zwiększenie ruchu na Państwa stronie.

- stworzyć bardziej przyjazną i bardziej efektywną witrynę dla użytkownika

Sprawimy, że użytkownik będzie spędzał więcej czasu na stronie głównej i podstronach. Wyeliminujemy błędy oraz spowodujemy zwiększenie ilości leadów generowanych poprzez formularze kontaktowe.

- skuteczniej komunikować się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych

Potrafimy zarządzać społecznościami i komunikować się z klientami marek z różnych branż. Stale monitorujemy Social Media i reagujemy szybko na zaistniałe sytuacje kryzysowe.

W ramach współpracy oferujemy:

← Powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W czym możemy Ci pomóc?

POWODY, DLA KTÓRYCH POWINIENEŚ PRACOWAĆ Z NAMI:

346 zwalczonych kryzysów online

100 678 zaangażowanych użytkowników

256% ROI w branży finansowej

x

Dziękujemy za
skontaktowanie się z nami!

Twoja wiadomość zostala pomyślnie wyslana
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Powiedz o nas znajomym:

Webber&Saar sp. z o.o.

ul. Rynek 7,

50-106 Wrocław,

NIP: 897-176-50-34