Stało się! We wrześniu 2014 roku dwóch naszych managerów zasiliło szeregi trenerów Google specjalizujących się w reklamach AdWords. Jesteśmy jedyną agencją z Wrocławia, która może się pochwalić takim osiągnięciem.

Program trenerski AdWords Certified Trainer  funkcjonuje w Polsce od 2009 roku i zrzesza najlepszych specjalistów od reklamy w wyszukiwarce w Polsce. Od 2013 roku w procesie rekrutacyjnym na trenerów AdWords wzięło udział ponad 100 specjalistów w zakresie reklamy Google, a w tym roku ich szeregi zasiliło 8 nowych ekspertów. Na dzień dzisiejszy  w Polsce działa 25 Certyfikowanych Trenerów AdWords, w tym dwóch członków załogi agencji Webber & Saar:

  • Krzysztof Czyżykiewicz (Web Analytics Manager)

oraz

  • Łukasz Wnuk (PPC Manager)

 

Jaki jest cel programu?

Celem programu AdWords Certified Trainer  jest edukacja rynku za pośrednictwem osób, które aktywnie uczestniczą w jego funkcjonowaniu, projektując i wdrażając kampanie reklamowe dla swoich klientów. Dzięki programowi Certyfikowanych Trenerów AdWords firmy zainteresowane reklamą w wyszukiwarkach Google mogą bardzo bez problemu odnaleźć trenera, który zorganizuje szkolenia oraz w przystępny sposób przekaże wiedzę na temat produktów Google i reklamy w Internecie.

Czy każdy może uzyskać tytuł Certyfikowanego Trenera AdWords?

Do egzaminu na trenera AdWords nie można się zgłosić. Google zarezerwowało sobie prawo do wybierania kandydatów na trenerów spośród najlepszych agencji należących do Akademii Google Partners.

Aby dołączyć do trenerów AdWords, każdy z kandydatów musiał przygotować i zaprezentować szkolenie na losowo wybrany temat z zakresu marketingu w wyszukiwarce Google. Oceniana była nie tylko wiedza merytoryczna i doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych, ale także umiejętność tworzenia przejrzystych prezentacji, przekazywania wiedzy oraz zdolności komunikacyjne kandydatów.

Znajdź nas na stronie Certyfikowanych Trenerów AdWords