Webber&Saar na bieżąco z trendami w branży! 29 września 2014 roku w Warszawie odbyła się konferencja  Ecommerce STANDARD 2014: jak efektywnie sprzedawać przez Internet – w której wzięliśmy udział.

Ecommerce STANDARD to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych poświęconych sprzedaży produktów i usług przez Internet. Konferencja trwała dwa dni, podczas których spędzaliśmy czas na analizowaniu studium przypadku polskich i zagranicznych firm, będących potentatami w sprzedaży internetowej. Odkryliśmy ich tajemnice sukcesu. Przyswoiliśmy  wiedzę z zakresu ecommerce i poznaliśmy najnowsze rozwiązania, jakie oferuje branża. W trakcie eventu omawiane były także narzędzia wspierające komunikację z użytkownikiem, integracja kanałów off i online, oraz temat płatności i prawo w ecommerce. W drugim dniu wzięliśmy udział w trzech różnych warsztatach, podczas których mieliśmy okazję w kameralnych grupach  na zgłębienie tematów dotyczących narzędzi analitycznych, usability i zwiększaniu konwersji.

Wszystkich uczestników wydarzenia łączyła chęć poznania najlepszych specjalistów e-marketingu w kraju, zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami, w celu wykorzystania ich w przyszłości.  Było intensywnie i merytorycznie. Do Wrocławia wróciliśmy bogaci o ogrom wiedzy i pozytywne wrażenia, którymi podzieliliśmy się niezwłocznie z naszymi ekspertami.

Wynikiem naszego udziału była publikacja artykułu w Raporcie Ecommerce Standard 2014, dotycząca wartości dobrej reputacji w sieci. Autorem artykułu jest nasz SEO Manager – Ewelina Podrez. Zapraszamy do lektury! Raport_ecommerceSTANDARD2014